+ přihlášení   + nová registrace   + zapomenuté heslo
neconazub.cz >

O nás

Vítejte na stránkách www.neconazub.cz, které nejsou pouze e-shopem, kde můžete nakupovat co "ústa" ráčí, ale také zdrojem informací, rad, studií a v neposlední řadě také poutavých souvislostí mezi správnou a pečlivou hygienou dutiny ústní a důsledky na Vaše zdraví.

Naleznete zde odborné články oslovující všechny bez rozdílu věku a počtu zubů, můžete se dočíst co děláte dobře a naopak, co byste mohli při péči o chrup zlepšit, dovíte se jaké důsledky pro zuby může mít špatná životospráva, kouření nebo jen nevědomost či v tu chvíli dobře míněná "pomoc".

Abychom svým sortimentem pokryli opravdu celou rodinu, zahrnuli jsme mezi výrobky i řadu pro ústní hygienu domácích mazlíčků, ať jim to není líto!

Ve 21. století se stomatologie spolu s ústní hygienou neustále vyvíjí, vylepšuje a stále přichází s novinkami v péči o chrup a dutinu ústní. My se samozřejmě budeme snažit držet krok, sledovat pro Vás nejnovější trendy a zásobovat Vás jak novými výrobky, tak články týkajících se nových poznatků.

Přejem Vám i nám, abyste si v naší nabídce vybrali a s výrobkem byli spokojeni, abyste se dočetli informace, které Vás zajímají, a aby se péče o Váš chrup a dutinu ústní stala přirozenou a nenucenou součástí Vašeho každodenního života, neb jak praví slogan:

Zdravé zuby, důvod k úsměvu! A s úsměvem jde všechno líp :-)

ODBĚR NOVINEK

Chci být informován
e-mailem o slevách a novinkách

INFO BOX

Jak vzniká zubní kaz a jak mu předejít

Bakterie způsobující zubní kaz tvoří zubní povlak, tzv. plak, který se usazuje na zubech, speciálně při okraji dásně a v mezizubních prostorech.
celý článek ...


Halitóza, čili špatný dech

Pokud jste někdy jednali s někým, komu bylo silně cítit z úst, víte, jaký může mít tento zdánlivě banální problém na dopad celého jednání.
celý článek ...