+ přihlášení   + nová registrace   + zapomenuté heslo
neconazub.cz >

Novinky

Výsledek ankety: Kdy se vyklubal můj první zoubek?

2.12.2013

Z naší mini-ankety vyplývá, že zoubky se začnou klubat, až se jim zkrátka chce a téměř 30 % maminek je u dětí najdou až po jejich prvních narozeninách!

Zobrazit


VESELÉ ZOUBKY - preventivní program pro děti základních škol

10.6.2013

Preventivní program společnosti dm (drogerie) je dlouhodobý a účelný program zaměřený na děti školního věku. Letos proběhl již 3. ročník v základních školách po celé ČR.

Zobrazit


Vyhodnocení ankety: Máte zkušenost se zubní hygienistkou?

5.12.2012

Téměř polovina z Vás, co se ankety zúčastnili, dentální hygienistku navštívili a mohou ji doporučit! To je skvělá zpráva pro všechny, kteří třeba váhají. Objevte tuto mladou a možná zatím ne zcela doceněnou profesi!

Zobrazit


Vyhodnocení ankety: Jak na Vás působí reklama na ústní hygienu?

4.10.2012

Téměř polovinu z Vás reklama na ústní hygienu vůbec neovlivní - buď jste tedy velmi uvědomělí a jiné produkty nepotřebujete, anebo jste konzervativní a nic jiného používat nechcete. Ale jsou i tací, kteří se ovlivnit nechají. Teď je otázka, kdo je na tom lépe!

Zobrazit


Vyhodnocení sladké ankety

27.3.2012

Polovina hlasujících sladkosti nejraději dává. Sladké na zuby opravdu není to pravé, ale pokud mlsáte s mírou a zoubky čistíte, obavy nejsou na místě.

Zobrazit


Vyhodnocení malé, čistě Vánoční ankety:

13.2.2012

Trošku opožděně Vám oznamujeme, že naštěstí pouze 1/4 hlasujících Vánoce neslaví... Jejich škoda! :-)

Zobrazit


Vyhodnocení ankety: Měly význam hromadné školní zubní prohlídky?

2.11.2011

Každá preventivní a navíc pravidelná péče má význam, i když není zrovna populární :-)

Zobrazit


Vyhodnocení ankety: Měníte v létě svou rutinu péče o ústní dutinu?

26.8.2011

V této letní "sondě" do Vašich zvyků Vás nejvíce odpovědělo, že roční období nemá vliv na Vaše zaběhnuté návyky péče o Váš úsměv. Pokud je Vaše péče správná a pravidelná, je tato odpověď nanejvýš uspokojující :-)

Zobrazit


Vyhodnocení ankety: Jakou máte zkušenost s bělící zubní pastou?

8.7.2011

Z výsledků anketky vyplývá, že bělícím zubním pastám buď nevěříte, nebo máte rovnou špatnou zkušenost! Pozitivní reakci projevila pouhá třetina hlasujících. Jsou bělící zubní pasty v "nemilosti"? A je třeba se jich bát?

Zobrazit


Vyhodnocení ankety: Podle čeho vybíráte zubní kartáček?

1.6.2011

Většina dotázaných odpověděla, že podle vzhledu nebo ceny, což určitě není odpověď, kterou by chtěli stomatologové slyšet!

Zobrazit


Vyhodnocení ankety: Podle čeho vybíráte zubní pastu?

12.4.2011

Ač to nebývá pravidlem, v anketě jednoznačně převážila správná odpověď, podle níž si většina z hlasujících vybírá pastu podle jejího složení a zaměření. Gratulujeme!

Zobrazit


Vyhodnocení ankety: Jak často a kdy navštěvujete zubaře?

28.2.2011

Tady byla správná odpověď jasná hned od začátku, avšak dle Vašich odpovědí není prevence zrovna jednoznačná volba :-)

Zobrazit


Vyhodnocení ankety: Používáte kromě kartáčku a pasty ještě další doplňky ústní hygieny?

2.2.2011

Stačí kvalitní zubní kartáček, účinná zubní pasta a správná technika čištění k dokonalé čistotě dutiny ústní? Nebo je třeba doplnit tuto základní činnost ještě dodatečnou péčí jiných produktů ústní hygieny?

Zobrazit


Vyhodnocení ankety: Jak často si čistíte zuby?

16.1.2011

Čistit si pravidelně zuby se učíme už od útlého věku, ne všichni však tuto rutinu ctí a stala se běžnou součástí jejich života. Je pravidelnost důležitá? Nebo stačí čistit zuby až se nám chce, či zdá, že už to potřebují? Podívejte se na vyhodnocení.

Zobrazit


Podzim v barvách Curaproxu

10.10.2010

Všechny produkty zančky CURAPROX se od roku 1972 vynalézají, vyvíjí a neustále zdokonalují ve Švýcarsku. Momentálním předmětem moderní prevence je parodontóza!

Zobrazit


Dr. Liebe mi nic neříká, ale AJONU znám!

13.9.2010

Neříká Vám nic červené logo Dr. Liebe? Nevadí. Je to velmi jednoduché. Tato rodinná firma s dlouholetou tradicí se specializuje na výrobu pouze tří produktů ústní hygieny.

Zobrazit


Milé děti školou povinné, úspěšný nový školní rok!

31.8.2010

Hlavně pro prvňáčky je naše nová nabídka zubních kartáčků veselých barev a tvarů!

Zobrazit


Těhotenství a zubní kaz

2.8.2010

Péče o zuby děťátka, které se teprve narodí, začíná už v období matčina těhotenství.

Zobrazit


O sedmero bylinách, které léčí

20.6.2010

Za sedmero horami a sedmero řekami, rostlo sedmero bylin, které ve správné kombinaci a poměru vytvořily ve farmaceutické kvalitě léčivou dentální řadu HERBADENT.

Zobrazit


Firemní mini - dovolená 7. - 11.6.

3.6.2010

Vážení zákazníci, příští týden bude provoz e-shopu omezen, neboť se v tu dobu budeme snažit najít slunce a užít si jej :-) Vaše objednávky a dotazy vyřídíme poté co se vrátíme. Děkujeme za pochopení. www.neconazub.cz

Zobrazit


Nová řada SENSODYNE PRONAMEL

14.5.2010

Věděli jste, že každodenní konzumace některých potravin a nápojů může vést ke stavu, kdy vaše zubní sklovina snadněji podléhá narušení a výsledkem mohou být nežádoucí následky na vašich zubech? Účinnou prevencí a řešením je Sensodyne Pronamel.

Zobrazit


Na prvního máje, pusa povinná je!

1.5.2010

Přejem vám krásný 1. máj a doufáme, že naše produkty napomáhají takovým aktivitám, jako je polibek pod rozkvetlou třešní :-)

Zobrazit


Konec domácích mazlíčků

6.4.2010

Ačkoliv je nám to líto (a mazlíčkům možná taky), především z technických důvodů končíme s prodejem "zubních" produktů pro zvířátka.

Zobrazit


Představujeme vám TePe

20.3.2010

Švédská společnost TePe je hlavním výrobcem produktů pro péči o orální hygienu a jejím cílem je vyvíjet produkty ohleduplné jak k ústům, tak k životnímu prostředí.

Zobrazit


Jarní slevy skvělých produktů

10.3.2010

Ačkoliv venku ještě mrzne, ceny některých našich produktů tají. Ale my je netajíme, my vám je nabízíme!

Zobrazit


Valentýnské bělení

12.2.2010

Do konce února jsme pro vás zlevnili některé bělící produkty značky YOTUEL!

Zobrazit


Nevíte si rady? Nechte si poradit!

5.2.2010

Zprovoznili jsme pro vás poradnu, kde na vaše dotazy odpovídá odbornice na slovo a ústa vzatá – zubní lékařka z Ostravy.

Zobrazit


YOTUEL, více než jen bělení

19.1.2010

Produkty značky YOTUEL, jsou jednou z výrobní řady španělské společnosti Biocosmetics laboratories, kam spadají i produkty značky Air-lift, Xerostom a White kiss.

Zobrazit


Vážení zákazníci,

20.12.2009

děkujeme vám za přízeň v letošním roce a těšíme se na vás i v roce následujícím.
Přejeme vám krásné prožití Vánočních svátků, pod stromečkem hodně dárků, v novém roce hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a důvodů k úsměvu.

Zobrazit


Vánoční inspirace

27.11.2009

Nezdá se vám zubní pasta jako vhodný dárek pod stromeček? A uvědomili jste si, že koupí produktů ústní hygieny:
- budete "cool" a originální?
- uděláte něco pro zdraví svých blízkých?
- můžete zkrášlit něčí úsměv?
- rozšíříte povědomí o nových značkách a kvalitních výrobcích?
Neuvědomili? Nevadí! Teď už to víte a můžete se směle pustit do výběru vhodných dárků :-)

Zobrazit


Potraviny jako prevence vzniku zubního kazu

22.11.2009

Určitě vás někdy napadlo, že ne každé jídlo je vhodné pro zdraví vašich zubů. Spousta z nás si z dětství nese "poznatek", že sladkosti zuby kazí. Ale napadlo vás někdy, že některým jídlem můžete kazu předejít? Chcete vědět, které potraviny vaše zuby ochrání a kterým je lépe se vyhnout? Čtětě dál!

Zobrazit


Doporučujeme anatomický dudlík CURAPROX

2.11.2009

Asi u 70 % dětí se setkáváme s vadným postavením zubů a deformací čelisti, jež jsou způsobené používáním obyčejných dudlíků (a cucáním palce).

Zobrazit


Pragodent 2009

28.10.2009

Abychom byli „in“ a vám dopřáli nové zajímavé produkty a značky, navštívili jsme 17. ročník mezinárodního dentálního veletrhu Pragodent 2009. Ačkoliv je větší díl veletrhu věnován profesionálům, přijde si na své i laická veřejnost.

Zobrazit


Kouření a „zdraví“ ústní dutiny

21.10.2009

Kouření poškozuje ústní dutinu stejně jako celý organismus zcela zjevným a nenávratným způsobem. Ústa jsou prvním orgánem, který přichází do styku se stovkami škodlivých a karcinogenních chemikálií ve formě tabákového dýmu.

Zobrazit


Představujeme vám G.U.M

14.10.2009

Butler – G.U.M, Sunstar G.U.M nebo jednoduše GUM je značka úzce spjatá s dentálními produkty a péčí o orální zdraví a nejstarší značkou ústní hygieny na Americkém kontinentu.

Zobrazit


Zubní pasta - její vznik a funkce

6.10.2009

První „zubní pasta“ vznikla pravděpodobně v Egyptě několik století před naším letopočtem a představovala ji (prý) směs popela, roztlučených skořápek a pemzy, čili asi ne moc chutný prášek, který si Egypťané prsty nanášeli na zuby, neboť zubní kartáčky tehdy neexistovaly.

Zobrazit


Listerine CoolMint ústní voda

18.9.2009

Čistíte si pravidelně zuby, používáte i zubní nit či mezizubní kartáček, a přesto máte dojem, že výsledek není takový, jaký jste si představovali, nebo dokonce nevidíte žádný progres?

Nezoufejte si, vykloktejte si!

Zobrazit


Nový eshop s produkty dentální hygieny

16.9.2009

Spouštíme pro vás nový e-shop www.neconazub.cz s širokou nabídkou výrobků určených pro plnohodnotnou dentální hygienu. Nabídka není konečná, a proto se můžete těšit na další skvělé výrobky již brzy na našich stránkách!

Zobrazit

ODBĚR NOVINEK

Chci být informován
e-mailem o slevách a novinkách

INFO BOX

Jak vzniká zubní kaz a jak mu předejít

Bakterie způsobující zubní kaz tvoří zubní povlak, tzv. plak, který se usazuje na zubech, speciálně při okraji dásně a v mezizubních prostorech.
celý článek ...


Halitóza, čili špatný dech

Pokud jste někdy jednali s někým, komu bylo silně cítit z úst, víte, jaký může mít tento zdánlivě banální problém na dopad celého jednání.
celý článek ...