+ přihlášení   + nová registrace   + zapomenuté heslo
neconazub.cz > Bělení zubů > bělící zubní pasty >

ENA Enamel Plus bělící zubní pasta NOVINKA!

prostředky ústní hygieny - ENA Enamel Plus bělící zubní pasta  NOVINKA!

ENA Enamel Plus bělící zubní pasta NOVINKA!

  • Skladová dostupnost ANO
  • Výrobce Micerium
169,- Kč

Popis zboží:

  • Příjemná příchuť
  • Šetrná k dásním
  • Posiluje sklovinu
  • Znecitlivuje
  • Mírně bělicí funkce
  • RDA 25


Díky své formuli udržuje lesk estetických zubních výplní z kompozitních materiálů.

Zubní pasta Enamel Plus je výrazným doplňkem péče o ústní hygienu. Ve spojení se správnou volbou zubního kartáčku a ostatních pomůcek ústní a mezizubní hygieny zabráníte zánětům dásní a vzniku zubního kazu a záněty dásní vyléčíte. Je však také nezbytné naučit se správnou techniku čištění zubů. Navštivte proto dentálního odborníka - nácvik vás bude motivovat, výsledky se brzy dostaví a zamezíte tak možným závažným zdravotním problémům, ke kterým může vést nesprávné čištění zubního povlaku (plaku).

Nedostatečné mechanické odstranění zubního plaku vede k tvorbě škodlivých bakteriální povlaků. Výsledkem bývá zubní kaz a záněty dásní. Zánětlivá ložiska dásní s postupem času (po mnoha letech), podle názoru zubolékařských odborníků, vedou často ke vzniku parodontózy. Bakterie, které se v zánětlivých ložiskách tvoří, se uvolňují do krevního oběhu a mohou být iniciátory srdečního infarktu a mrtvice i dalších zdravotních komplikací.

Krvácení dásní je známkou zánětu dásní. Žádná pasta sama o sobě záněty dásní nevyléčí - přesto, že mnohé reklamy kolem nás tak praví. Pouze ve spojení se správnou technikou čištění a se správným čištěním mezizubí pomocí mezizubních kartáčků záněty vyléčíte a zabráníte jim. Zástava krvácení je známkou hojení a bude pro vás jistou motivací.

Zubní pasta Enamel Plus zajistí, že vaše zuby budou ošetřeny tím nejšetrnějším způsobem. Pasty o vysoké abrazivitě zubům škodí - informujte se na abrazivitu vámi používané zubní pasty, neboť ta obvykle nebývá uváděna na jejich obalech. Evropská unie nedoporučuje používání zubních past s abrazivitou více než 100 RDA. Ideální pasty jsou takové, které mají abrazivitu do 35 RDA.

Neobsahuje toxické látky, neobsahuje SLS, pasta jen mírně pění. Díky velmi nízké abrazivitě (25 RDA)je zubní pasta velmi šetrná nejen k přirozeným zubům (a tím sklovině), ale i k estetickým rekonstrukcím. Nízká abrazivita brání obrušování zubních tkání. Obnažené krčky jsou při pravidelném používání chráněné. Pasta má mírně znecitlivující vlastnosti = zamezuje celkovému přecitlivění zubů

Pasta obsahuje 0,09 % fluoridu sodného (který podporuje ochranu skloviny a zubních krčků před zubním kazem). 

Použití: pro ústní hygienu - aplikovat na dásně, zuby a jazyk. Chránit před dětmi. Chránit před přímým světlem a teplem. Skladovat při pokojové teplotě. Minimální doba použitelnosti 5 let. 
Není vhodná pro děti do 3 let. Děti do 6 let včetně: čistit zuby pod dohledem dospělého. Použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum.

zpět

PODOBNÉ PRODUKTY ÚSTNÍ HYGIENY


ODBĚR NOVINEK

Chci být informován
e-mailem o slevách a novinkách

INFO BOX

Jak vzniká zubní kaz a jak mu předejít

Bakterie způsobující zubní kaz tvoří zubní povlak, tzv. plak, který se usazuje na zubech, speciálně při okraji dásně a v mezizubních prostorech.
celý článek ...


Halitóza, čili špatný dech

Pokud jste někdy jednali s někým, komu bylo silně cítit z úst, víte, jaký může mít tento zdánlivě banální problém na dopad celého jednání.
celý článek ...


neco na zub - vše pro vaše zoubky

Hlídací pes je služba, která vám umožní sledovat změny ceny a skladové dostupnosti u vámi vybraného zboží.
Stačí zadat vaši e-mailovou adresu a při každé změně ceny, případně při naskladnění zboží, vám pošleme upozornění na Váš e-mail.

Zavřít okno

Doporučte nás

Vaše jméno a přijmení * E-mail příjemce zprávy *


Zpráva *

údaje označené * musí být vyplněny

Zavřít okno